BĘDZIŃSKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

  Zawodnicy:

OBIEGŁO JOANNA                       781365696
NOWAK BOŻENA                         605589072
3 URBAŃSKA ANNA                        600269101
4 WĄSACZ ALEKSANDRA               695277700
___________________________________
 
1 KACUGA PIOTR                           516198172
2 KWIATKOWSKI PIOTR               516112767
3 WOLSKI MARIUSZ                      602209428
PRZYBYŁO DAMIAN                    514233886
5 SROKA PAWEŁ                            660971005 
6 MOLENDA PRZEMYSŁAW            607622245
7 ĆWIK ROBERT                             516112084
8 RÓŻYCKI JAN                              510150812
9 JAŹWIEC MIROSŁAW                  502969944
10 KRAJEWSKI DARIUSZ               607101339
11 SZUMERA RAFAŁ                       604423050
12 KRZEPKOWSKI JAROSŁAW      512092839
13 KACUGA BARTOSZ                     501707897
14 ROZMUS MICHAŁ                       694345872
15 OBIEGŁO KAROL                        792474150
16 STAROK ADAM                           606902369
17 GUMULAK MARCIN                    508196526
18 KOBYLUS PIOTR                        603066930
19 WĘGRZYN JAKUB                      503727865
20 KAZIROD BOGDAN                    604418224
21 WANTUŁA MICHAŁ                    605676159
22 BLIŹNIUK TOMASZ                    664303443
23 KOPACZEWSKI JACEK               509452477
24 KUŚ GRZEGORZ                         602495198
25 CICHOŃ ROMAN                        600626614
26 CZECH DARIUSZ                        602228244
27 PAPIERZ MARIUSZ                    602534166
28 BOCHENEK DARIUSZ                 665020097
29 POBIEGA GRZEGORZ                 608355777
30 SIKORA TOMASZ                       502071501
 
Zgłoszenia wyników sms na nr tel. 504 413 869. Rezerwacje kortów tel. 608 522 129
Numery tel mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów ligowych!
_______________________________________________________________________________
  Plan rozgrywek i tabela wyników:

1 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                               GRUPA ZIELONA

STAROK - MOLENDA                 3:6 , 7:5 , 7:10    NOWAK B. - WĄSACZ A.                            6:1 , 6:3

KOBYLUS - KAZIROD                          7:5 , 6:2    OBIEGŁO J. - URBAŃSKA A.                      1:6 , 6:7

WĘGRZYN - OBIEGŁO                                           WĄSACZ A. - OBIEGŁO J.                          6:1 , 6:3

SZUMERA - PRZYBYŁO                                          NOWAK B. - OBIEGŁO J.

BLIŹNIUK - KRZEPKOWSKI                6:0 , 6:1    URBAŃSKA A. - WĄSACZ A.                      1:6 , 0:6

KACUGA - ĆWIK                       4:6 , 6:4 , 4:10     NOWAK B. - URBAŃSKA A.                       6:1 , 6:1

PAPIERZ - BOCHENEK                                           GRUPA ZIELONA-MECZE REWANŻOWE

STAROK - SIKORA                                                 NOWAK B. - WĄSACZ A.

GRUPA NIEBIESKA                                                OBIEGŁO J. - URBAŃSKA A.

KUŚ - ROZMUS                                                       WĄSACZ A. - OBIEGŁO J.  

WOLSKI - CICHOŃ                             2:6 , 1:6      NOWAK B. - OBIEGŁO J.

KWIATKOWSKI - WANTUŁA              6:1 , 6:2      URBAŃSKA A. - WĄSACZ A.

KACUGA - GUMULAK                          6:0 , 6:2      NOWAK B. - URBAŃSKA A.                       6:2 , 6:0

KRAJEWSKI - RÓŻYCKI                     2:6 , 4:6

JAŹWIEC - KOPACZEWSKI                0:6 , 1:6

SROKA - CZECH                                  6:3 , 6:3

KUŚ - POBIEGA

________________________________________________________________________________

2 KOLEJKA                                                             3 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                              GRUPA CZERWONA

STAROK - ĆWIK                                  6:2 , 6:4    PRZYBYŁO - STAROK                      7:6 , 1:6 , 10:7

MOLENDA - KACUGA                          7:5 , 6:0     MOLENDA - WĘGRZYN                              3:6 , 3:6

KOBYLUS - KRZEPKOWSKI                7:6 , 7:6     KRZEPKOWSKI - KAZIROD

KAZIROD - BLIŹNIUK                                           BLIŹNIUK - OBIEGŁO

WĘGRZYN - PRZYBYŁO                                         ĆWIK - SZUMERA                                      6:4 , 6:2

OBIEGŁO - PAPIERZ                           3:6 , 3:6     KACUGA - PAPIERZ                                   6:0 , 6:4

SZUMERA - BOCHENEK                                         KOBYLUS - BOCHENEK                              3:6 , 3:6

SIKORA - ĆWIK                                                    PRZYBYŁO - SIKORA

GRUPA NIEBIESKA                                               GRUPA NIEBIESKA

KUŚ - CZECH                                                         KRAJEWSKI - JAŹWIEC                             6:3 , 6:3

ROZMUS - SROKA                                                 SROKA - CICHOŃ                                       6:4 , 7:5

WOLSKI - KOPACZEWSKI                                     CZECH - GUMULAK                                    6:2 , 6:0

CICHOŃ - JAŹWIEC                            6:0 , 6:1     RÓŻYCKI - ROZMUS                                  6:2 , 6:2

KWIATKOWSKI - GUMULAK              6:0 , 6:0      KUŚ - KWIATKOWSKI                    7:6 , 2:6 , 9:11 

KACUGA - RÓŻYCKI                            1:6 , 1:6     WOLSKI - WANTUŁA

WANTUŁA - KRAJEWSKI            3:6 , 7:5 , 2:6     KOPACZEWSKI - KACUGA

POBIEGA - CZECH                               6:1 , 6:4     CZECH - JAŹWIEC                                    0:6 , 3:6

________________________________________________________________________________

4 KOLEJKA                                                              5 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                               GRUPA CZERWONA

MOLENDA - ĆWIK                                                  STAROK - WĘGRZYN                                3:6 , 1:6

PAPIERZ - KOBYLUS                           1:6 , 2:6     KAZIROD - PRZYBYŁO

BOCHENEK - BLIŻNIUK                       3:6 , 3:6     KOBYLUS - OBIEGŁO                               6:0 , 6:2

WĘGRZYN - KACUGA                           6:0 , 6:3     KACUGA - KRZEPKOWSKI             6:4 , 2:6 , 11:9

PRZYBYŁO - OBIEGŁO                         6:0 , 6:1     BLIŹNIUK - SZUMERA

KRZEPKOWSKI - SZUMERA                                   BOCHENEK - MOLENDA                           4:6 , 3:6

STAROK - KAZIROD                                               ĆWIK - PAPIERZ                                     6:3 , 6:3

MOLENDA - SIKORA                                               SIKORA - WĘGRZYN

GRUPA NIEBIESKA                                                GRUPA NIEBIESKA

JAŹWIEC -RÓŻYCKI                            0:6 , 2:6     RÓŻYCKI - CICHOŃ                                 6:1 , 6:1

ROZMUS - KWIATKOWSKI                 0:6 , 1:6      ROZMUS - GUMULAK                              6:0 , 6:0

GUMULAK - SROKA                             0:6 , 0:6      SROKA - KRAJEWSKI                             3:6 , 6:7

KRAJEWSKI - CICHOŃ              6:2 , 4:6 , 6:10     KACUGA - KWIATKOWSKI           6:1 , 6:7 , 5:10

KACUGA - WANTUŁA                                              JAŹWIEC - WANTUŁA                             2:6 , 1:6

WOLSKI - CZECH                                 6:1 , 7:6     CZECH - KOPACZEWSKI

KOPACZEWSKI - KUŚ                                             WOLSKI - KUŚ

RÓŻYCKI - POBIEGA                           6:2 , 6:3      POBIEGA - CICHOŃ

_______________________________________________________________________________

6 KOLEJKA                                                               7 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                                  GRUPA CZERWONA

KOBYLUS - BLIŹNIUK                         6:2 , 6:3       STAROK - KOBYLUS                    6:3 , 3:6 , 10:8

STAROK - OBIEGŁO                             6:2 , 6:1       MOLENDA - BLIŹNIUK                          2:6 , 3:6

MOLENDA - KAZIROD                                              BOCHENEK - ĆWIK                      6:3 , 6:7 , 9:11

KRZEPKOWSKI - ĆWIK                                            PAPIERZ - PRZYBYŁO                           0:6 , 2:6

SZUMERA - KACUGA                                                KAZIROD - SZUMERA 

PAPIERZ - WĘGRZYN                                               WĘGRZYN - KRZEPKOWSKI

PRZYBYŁO - BOCHENEK           4:6 , 6:2 , 10:2       OBIEGŁO - KACUGA

KOBYLUS - SIKORA                            6:3 , 6:2       SIKORA - BLIŹNIUK

GRUPA NIEBIESKA                                                  GRUPA NIEBIESKA

KWIATKOWSKI - WOLSKI                  6:3 , 6:2       KACUGA - CZECH                                   6:0 , 6:3

RÓŻYCKI - WANTUŁA                          6:2 , 6:0       KUŚ - CICHOŃ                                       1:6 , 4:6

KACUGA - KUŚ                                     7:6 , 6:4       KWIATKOWSKI - JAŹWIEC

CZECH - JAŹWIEC                                                       RÓŻYCKI - KOPACZEWSKI

ROZMUS - KRAJEWSKI                        2:6 , 4:6       ROZMUS - WANTUŁA

CICHOŃ - GUMULAK                            6:1 , 6:1       GUMULAK - KRAJEWSKI                       0:6 , 0:6 

SROKA - KOPACZEWSKI                                           SROKA - WOLSKI

GUMULAK - POBIEGA                          0:6 , 0:6        POBIEGA - KWIATKOWSKI                  6:7 , 2:6

_______________________________________________________________________________ 

8 KOLEJKA                                                                 9 KOLEJKA    

GRUPA CZERWONA                                                   GRUPA CZERWONA

WĘGRZYN - BLIŹNIUK                         6:3 , 6:3        PAPIERZ - BLIŹNIUK                          2:6 , 3:6

SZUMERA - STAROK                                                  ĆWIK - WĘGRZYN                                0:6 , 1:6

PAPIERZ - MOLENDA                           0:6 , 1:6        STAROK - BOCHENEK                          6:4 , 7:6

KRZEPKOWSKI - BOCHENEK               3:6 , 4:6        KOBYLUS - SZUMERA

KOBYLUS - KACUGA                5:7 , 6:0 , 12:10        KAZIROD - KACUGA

KAZIROD - OBIEGŁO                                                 PRZYBYŁO - MOLENDA                        0:6 , 4:6

PRZYBYŁO - ĆWIK                               6:4 , 6:2        KRZEPKOWSKI - OBIEGŁO

SZUMERA - SIKORA                             0:6 , 0:6        SIKORA - KAZIROD

GRUPA NIEBIESKA                                                    GRUPA NIEBIESKA

KWIATKOWSKI - CZECH                      6:1 , 6:2        POBIEGA - KACUGA                             2:6 , 2:6

ROZMUS - JAŹWIEC                                                   KOPACZEWSKI - KWIATKOWSKI

KOPACZEWSKI - CICHOŃ                                          CICHOŃ - WANTUŁA                            6:3 , 6:0

GUMULAK - WANTUŁA                          0:6 , 0:6       WOLSKI - ROZMUS                                           

KUŚ - KRAJEWSKI                                2:6 , 3:6        RÓŻYCKI - GUMULAK                          6:0 , 6:0

KACUGA - WOLSKI                               6:1 , 6:4        KACUGA - SROKA

ROZMUS - POBIEGA                                                   KUŚ - JAŹWIEC

RÓŻYCKI - SROKA                                7:6 , 6:3        KRAJEWSKI - WOLSKI                         6:1 , 6:1

_______________________________________________________________________________

10 KOLEJKA                                                               11 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                                    GRUPA CZERWONA

PAPIERZ - SIKORA                                                    PRZYBYŁO - KRZEPKOWSKI                6:2 , 7:6

SIKORA - OBIEGŁO                               6:0 , 6:3       PRZYBYŁO - KOBYLUS              5:7 , 6:2 , 10:5

ĆWIK - BLIŹNIUK                                 4:6 , 3:6       KACUGA - PRZYBYŁO                3:6 , 7:5 , 4:10

ĆWIK - KOBYLUS                        6:3 , 2:6 , 11:9      ĆWIK - OBIEGŁO                                  6:0 , 6:0

WĘGRZYN - BOCHENEK              6:3 , 6:7 , 10:4

BOCHENEK - KACUGA                           6:2 , 7:5

KRZEPKOWSKI - PAPIERZ                    6:0 , 6:3

WĘGRZYN - KOBYLUS                           6:2 , 6:1

GRUPA NIEBIESKA                                                    GRUPA NIEBIESKA

CICHOŃ - CZECH                                   6:2 , 6:2       KACUGA - ROZMUS                               6:1 , 6:1

KWIATKOWSKI - SROKA                      2:6 , 2:6       POBIEGA - WOLSKI                    4:6 , 6:4 , 6:10  

KRAJEWSKI - KOPACZEWSKI              6:1 , 7:5        CZECH - WANTUŁA                               7:6 , 6:2

KRAJEWSKI - KACUGA                         6:0 , 6:4        POBIEGA - WANTUŁA                           6:4 , 6:3

RÓŻYCKI - CZECH                                 6:2 , 6:2        ROZMUS - PAPIERZ                              3:6 , 3:6

CICHOŃ - KWIATKOWSKI                    4:6 , 3:6        CICHOŃ - ROZMUS                               6:0 , 6:0

CZECH - ROZMUS                       2:6 , 6:4 , 10:5        KWIATKOWSKI - KRAJEWSKI              3:6 , 1:6 

KRAJEWSKI - POBIEGA                        6:4 , 6:2

RÓŻYCKI - WOLSKI                              6:1 , 6:3

KRAJEWSKI - CZECH                            6:4 , 6:3

KACUGA - JAŹWIEC                              6:2 , 6:1

RÓŻYCKI - KUŚ                                     6:3 , 6:4

POBIEGA - SROKA                                7:6 , 6:1                  

_______________________________________________________________________________

 

 

 

  LP

 

  IMIĘ I NAZWISKO

 

  PKT

 

  ZWYC

 

  PORAŻ

   

  SETY W/P

  

  GRUPA ZIELONA

        

        

        

        

  1

  OBIEGŁO JOANNA 

     0    

     0 

     2 

     0/4    

  2

  NOWAK BOŻENA 

     9

     3     

     0    

     6/0      

  3

  URBAŃSKA ANNA

     3

     1  

     3     

     2/6     

  4

  WĄSACZ ALEKSANDRA 

     6   

     2  

     1   

     4/2        

  

                        

        

       

       

      

  

 

        

        

       

        

  

 

       

        

       

         

  

  GRUPA  CZERWONA

       

        

       

        

  1

  STAROK ADAM

   13 

     4   

     3

    10/7    

  2

  MOLENDA PRZEMYSŁAW

   14

     5  

     2

   10/5  

  3

  KOBYLUS PIOTR

   23  

     7

     5

 17/11 

  4

  KAZIROD BOGDAN

     0

     0

     1

     0/2 

  5

  WĘGRZYN JAKUB                                 20 

     7

     0

   14/1

  6

  OBIEGŁO KAROL

     0 

     0 

     6 

   0/12

  7

  SZUMERA RAFAŁ

     0 

     0 

     2 

     0/4

  8

  PRZYBYŁO DAMIAN

   20

     8

     1

   16/6

  9

  BLIŹNIUK TOMASZ  

   15

     5

     2

   10/4

  10

  KRZEPKOWSKI JAROSŁAW

     4

     1

     5

   3/10

  11

  KACUGA BARTOSZ

     8

     2

     6

   7/13

  12

  ĆWIK ROBERT

   15

     6

     4

 12/11

  13

  PAPIERZ MARIUSZ 

     3

     1

     7

   2/14

  14 

  BOCHENEK DARIUSZ 

   12

     3

     6

   9/12

  15

  SIKORA TOMASZ

     6

     2

     1

     4/2

  

  GRUPA  NIEBIESKA

 

 

 

 

  1

  KUŚ GRZEGORZ

     1

     0

     5

   1/10

  2

  ROZMUS MICHAŁ 

     4

     1

     6

   3/12

  3

  CICHOŃ ROMAN  

   23

     8

     3

   16/7

  4

  WANTUŁA MICHAŁ  

     7

     2

     6

   5/12

  5

  WOLSKI MARIUSZ

     5

     2

     5

   4/11

  6

  KWIATKOWSKI PIOTR   

   25

     9

     2

   18/6

  7

  KACUGA PIOTR 

   22

     7

     3

   15/6

  8

  GUMULAK MARCIN

  REZYG.

 

     

   

  9

  KRAJEWSKI DARIUSZ  

   36

   12

     2

   25/5

  10

  RÓŻYCKI JAN  

   36

   12

     0

   24/0

  11

  JAŹWIEC MIROSŁAW 

     3

     1

     6

   2/12

  12

  KOPACZEWSKI JACEK

     3

     1

     1

     2/2

  13

  SROKA PAWEŁ  

   12

     4

     3

     8/6

  14

  CZECH DARIUSZ

     8

     3

     9

   6/19

  15

  POBIEGA GRZEGORZ 

   13

     4

     5

   9/10

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Poniżej grafik stałych rezerwacji na kortach BTT - w tych dniach/godzinach poszczególne korty są niedostępne do celów rozgrywek ligowych.

 

  Zebranie organizacyjne Będzińskiej Ligi Tenisa Ziemnego, 20 kwietnia 2017 - najważniejsze zmiany i ustalenia:

1. Wpisowe dla zawodników - 220 zł - obejmuje nagrody oraz wynajem kortu - gwarantowane  rozegranie 19 meczów/38h gry/każdy zawodnik.

2. Wpisowe dla zawodniczek - 100 zł - obejmuje nagrody oraz wynajem kortu - gwarantowane  rozegranie 8 meczów/16h gry/każda zawodniczka.

3. Mecze mogą być rozgrywane wyłącznie na kortach BTT w ramach wpisowego. Dopuszcza się możliwość rozgrywania meczów na innych kortach, na własny koszt.

4. System rozgrywek zawodników: mecze w grupach - czerwonej i niebieskiej - rozgrywane będą systemem - każdy z każdym. Siedmiu najlepszych zawodników z każdej grupy awansuje w górę i rozgrywa mecze systemem - każdy z każdym - lecz wyłącznie z przeciwnej grupy. Pozostałych siedmiu zawodników rozgrywa mecze w dół - tym samym systemem. Po fazie grupowej punktacja każdego z zawodników zostanie zmniejszona o połowę.

5. System rozgrywek zawodniczek - każda z każdą - mecz plus rewanż. 

6. Wpisowe należy wpłacić do 6 maja 2017.

 

  REGULAMIN BĘDZIŃSKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO

PKT 1

1.       Organizatorem rozgrywek Będzińskiej Ligi Tenisa Ziemnego jest Będzinskie Towarzystwo Tenisowe.

2.       Prowadzącym rozgrywki są: Grzegorz Niebieszczański (OPENTENIS) oraz Mateusz Kościelny (BTT).

 Rada Ligi w składzie Grzegorz Niebieszczański (OPENTENIS) oraz Mateusz Kościelny (BTT) - rozstrzyga sprawy sporne.

3.       Miejscem rozgrywania będą korty dzierżawione przez Będzińskie Towarzystwo Tenisowe przy ul.Sportowej 3. Dopuszcza się rozgrywanie spotkań na innych kortach  za zgodą organizatora oraz stron zainteresowanych.

4.       Organizator nie ponosi odpowiedzialności za urazy i wypadki, które mają miejsce podczas rozgrywania meczów ligowych. Każdy startuje na własną odpowiedzialność.

5.       W rozgrywkach mogą brać udział wyłącznie zawodnicy, którzy ukończyli 18 lat.

6.       Zawodnik będzie dopuszczony  po spełnieniu wszystkich wymogów organizacyjnych tzn:

•          złożenie oświadczenia zawodnika

•         uiszczenie opłaty startowej w wysokości  220 zł do  27 Kwietnia  2017.

Pieniądze z opłaty startowej będą przeznaczone na opłatę za korzystanie z kortów oraz ufundowanie nagród za 2 pierwsze miejsca w każdej z grup.

7.         Osoby, które nie dostarczą oświadczenia i nie uregulują opłaty startowej w wyznaczonym terminie nie zostaną dopuszczone do gry.

PKT 2

1.       Zawodnicy rozgrywają mecze w rozlosowanych grupach - każdy z każdym według rozpisanego terminarza. Początkiem każdej kolejki jest poniedziałek. Od tego momentu uczestnicy mają 7 dni na rozegranie spotkania. Możliwe jest rozegranie meczów przed wyznaczonym terminem (jeśli zgodzi się na to drugi zawodnik).

2.       Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów. Przy stanie 6:6 w każdym secie obowiązuje tie-break do 7 pkt. W przypadku stanu 1:1 w setach, o wygranej decyduje trzecia partia - tie-break do 10 pkt.               

3.     Punktacja:

•      zwycięstwo  2:0 -  3pkt

•      zwycięstwo  2:1 -  2pkt

•      przegrana    1:2  - 1pkt

•      przegrana    0:2  - 0pkt

4.       O zajętym miejscu, w pierwszej kolejności, decyduje ilość zdobytych punktów a następnie bilans setów. Przy jednakowym bilansie setów o wyższym miejscu decyduje bilans gemów. Ostatecznie wynik bezpośredniego pojedynku (lub pojedynków).   

PKT 3

1.       Zawodnik  wymieniony w terminarzu na pierwszym miejscu jest GOSPODARZEM pojedynku.  Jego obowiązkiem jest ustalenie terminu rozegrania spotkania ze swoim przeciwnikiem, rezerwacja kortu, zapewnienie właściwych piłek (nowych bądź zaakceptowanych przez obu graczy).

2.       Zawodnicy winni ustalić dogodny termin rozegrania spotkania, jednak nie może być on dłuższy niż 7 dni od daty ustalonej na rozpoczęcie kolejki.

W przypadku gdy osoba będąca GOSPODARZEM w ciągu wyznaczonych 7 dni na rozegranie meczu danej kolejki nie skontaktuje się z rywalem, jego przeciwnik wygrywa spotkanie walkowerem. Jeśli jednak w wyznaczonym czasie GOSPODARZ próbował skontaktować się w kwestii rozegrania spotkania, a rywal nie odpowiadał na telefony, w takim wypadku to GOSPODARZ wygrywa mecz walkowerem.

W przypadku niemożności rozegrania meczu danej kolejki w wyznaczonym przedziale czasowym zawodnicy winni ustalić tę kwestię z Organizatorem i przełożyć pojedynek na inny termin. Jeśli tego nie uczynią obaj w danej kolejce otrzymują 0 punktów, tak jakby doznali porażki 0:6, 0:6. W przypadku, gdy jeden z zawodników będzie chciał rozegrać mecz, a drugi nie i nie zdołają domówić się co do terminu przełożenia spotkania, ten zawodnik otrzymuje 3 punkty, a do wyników zalicza się rezultat 6:0, 6:0.

3.       Zwycięzca pojedynku zobowiązany jest do podania wyniku meczu prowadzącemu osobiście, sms na nr tel. 504 413 869 w terminie 48 godzin od zakończenia spotkania.

4.       Każdy z zawodników może dwukrotnie przełożyć spotkanie bez żadnych konsekwencji. Przełożone mecze powinny być rozegrane w terminie dogodnym dla obu zawodników, lecz nie później niż tydzień po zakończeniu ostatniej kolejki.

5.       Mecze niezakończone z powodu przekroczenia czasu rezerwacji kortu lub przerwane ze względu na złe warunki atmosferyczne dogrywane będą od stanu, w którym mecz został przerwany. Należy dokończyć mecz najpóźniej do końca następnej kolejki.

6.       Każdy z uczestników ma prawo rezygnacji z udziału w rozgrywkach Ligi w dowolnym momencie. Jeśli zrobi to:

•      przed rozegraniem połowy spotkań - jego wyniki zostaną anulowane, a w kolejnych kolejkach ich przeciwnicy będą pauzować;-

•      po rozegraniu połowy spotkań - zostanie sklasyfikowany, ale wszystkie kolejne mecze zostaną zweryfikowane jako walkowery dla przeciwników.

7.       Niestawienie się zawodnika na korcie w umówionym terminie, (dopuszczalne spóźnienie

15 min.) oznacza v/o.

8.       Nierozegranie meczu w wyznaczonym terminie lub niepowiadomienie o wyniku meczu (dwa dni od rozegrania meczu) przez zwycięzcę pojedynku spowoduje obustronny v/o .

9.       W przypadku przerwania meczu z powodu kontuzji mecz wygrywa przeciwnik.

10.    W spotkaniach BLTZ obowiązują przepisy gry w tenisa ziemnego i Regulamin Ligi.

PKT 4

1.       Zawodnicy sami sędziują zawody wg „Zasad sędziowania w grze bez sędziów głównych (stołkowych)” uchwalonych przez Kolegium Sędziów PZT z 02.03.2002r. W trakcie trwania meczu kwestie sporne winny być rozstrzygane w atmosferze fair play (gdy zawodnicy nie są do końca pewni czy piłka była autowa czy nie, zaleca się powtórzenie punktu).  W kwestiach spornych dotyczących meczów ostateczną decyzję podejmuje organizator oraz rada ligi.

2.       W przypadku używania przez zawodników w czasie meczu wulgaryzmów, rzucania rakietą czy też obrażania przeciwnika organizator  ma prawo ukarania zawodnika w następujący sposób: pierwsze nadużycie w rozgrywkach- ostrzeżenie, drugie - strata punktu, trzecie - strata gema, czwarte - przegranie meczu w stosunku 0:6, 0:6 i uzyskanie 0 punktów za to spotkanie. W przypadku notorycznego łamania zasad dobrego wychowania i etykiety tenisowej, zawodnik zostaje usunięty z Ligi, nie bierze udziału w oficjalnym zakończeniu, nie otrzyma żadnych nagród oraz w następnym sezonie nie będzie mógł wziąć udziału w rozgrywkach Ligi.

3.       Sprawy sporne nieobjęte niniejszym regulaminem będą rozstrzygane przez organizatora.

4.       Wyniki oraz informacje bieżące umieszczone będą na stronie www.opentenis.pl oraz FB

5.       Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji i ewentualnej zmiany niniejszego regulaminu.

6.       Zapisanie się do Ligi jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

 

                                              OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

 

Będzin, 20.04.2017

 

Oświadczenie

 

Niniejsze oświadczenie przyjęto i podpisano w związku z organizacją przez Będzińskie Towarzystwo Tenisowe                               (zwanych dalej jako „Organizator”) na kortach dzierżawionych przez Bedzińskie Towarzystwo Tenisowe, zawodów sportowych pt.: I Edycja Będzińskiej Ligi Tenisa Ziemnego (zwanej dalej jako „Impreza”).

 

Ja, niżej podpisana/y                                                               .jako uczestnik Imprezy, zamieszkała/y

w miejscowości                                                .ul. .................................................................................

kod pocztowy: .......  ................adres e-mail: .....................................................PESEL .....................................................

legitymująca/y się dowodem osobistym: nr ........................   seria ......................................................

 Niepodanie wszystkich danych powoduje, że oświadczenie jest nieważne.

Imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego: ..................................................................................................................

Nr dowodu osobistego: ..................................................................................................................................................

Telefon kontaktowy: .......................................................................................................................................................

Data i podpis: ...................................................................................................................................

Niniejszym oświadczam, iż:

1. Znana mi jest treść Regulaminu Rozgrywek ,  rozumiem i zgadzam się z jego postanowieniami oraz zobowiązuję się do ich przestrzegania.

2. Oświadczam, że jestem zdolna/y pod względem fizycznym i psychicznym do wzięcia udziału w Imprezie, o której mowa

powyżej, nie są mi znane jakiekolwiek powody o charakterze zdrowotnym wykluczające mnie z udziału w Imprezie

oraz że uczestniczę w Imprezie wyłącznie na własną odpowiedzialność.

3. Zrzekam się prawa do dochodzenia względem Organizatora jakichkolwiek roszczeń z tytułu możliwych szkód na osobie

lub mieniu powstałych podczas i w związku z moim uczestnictwem w Imprezie.

4. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz utrwalanie i rozpowszechnianie mojego

wizerunku dla potrzeb związanych z organizacją i promocją Imprezy. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania.

 

 

 

 

 STAROK