3 listopada 2017

 Będzińska Liga Tenisa Ziemnego - wyniki...

______________________________________________________________________________

 

  I RUNDA

I RUNDA

1 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                               GRUPA ZIELONA

STAROK - MOLENDA                 3:6 , 7:5 , 7:10    NOWAK B. - WĄSACZ A.                           6:1 , 6:3

KOBYLUS - KAZIROD                          7:5 , 6:2    OBIEGŁO J. - URBAŃSKA A.                      1:6 , 6:7

WĘGRZYN - OBIEGŁO                         6:1 , 6:1    WĄSACZ A. - OBIEGŁO J.                          6:1 , 6:3

SZUMERA - PRZYBYŁO                                          NOWAK B. - OBIEGŁO J.

BLIŹNIUK - KRZEPKOWSKI                6:0 , 6:1    URBAŃSKA A. - WĄSACZ A.                      1:6 , 0:6

KACUGA - ĆWIK                       4:6 , 6:4 , 4:10     NOWAK B. - URBAŃSKA A.                       6:1 , 6:1

PAPIERZ - BOCHENEK                      4:6 , 5:7       GRUPA ZIELONA-MECZE REWANŻOWE

STAROK - SIKORA                                                 NOWAK B. - WĄSACZ A.

GRUPA NIEBIESKA                                                OBIEGŁO J. - URBAŃSKA A.

KUŚ - ROZMUS                                                       WĄSACZ A. - OBIEGŁO J.                         6:2 , 6:3

WOLSKI - CICHOŃ                             2:6 , 1:6      NOWAK B. - OBIEGŁO J.

KWIATKOWSKI - WANTUŁA              6:1 , 6:2      URBAŃSKA A. - WĄSACZ A.                     2:6 , 3:6

KACUGA - GUMULAK                          6:0 , 6:2      NOWAK B. - URBAŃSKA A.                       6:2 , 6:0

KRAJEWSKI - RÓŻYCKI                     2:6 , 4:6

JAŹWIEC - KOPACZEWSKI                0:6 , 1:6

SROKA - CZECH                                  6:3 , 6:3

KUŚ - POBIEGA                                  1:6 , 5:7

________________________________________________________________________________

2 KOLEJKA                                                             3 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                              GRUPA CZERWONA

STAROK - ĆWIK                                  6:2 , 6:4    PRZYBYŁO - STAROK                      7:6 , 1:6 , 10:7

MOLENDA - KACUGA                          7:5 , 6:0     MOLENDA - WĘGRZYN                              3:6 , 3:6

KOBYLUS - KRZEPKOWSKI                7:6 , 7:6     KRZEPKOWSKI - KAZIROD                       4:6 , 0:6

KAZIROD - BLIŹNIUK                                           BLIŹNIUK - OBIEGŁO                                6:1 , 6:3

WĘGRZYN - PRZYBYŁO                                         ĆWIK - SZUMERA                                      6:4 , 6:2

OBIEGŁO - PAPIERZ                           3:6 , 3:6     KACUGA - PAPIERZ                                   6:0 , 6:4

SZUMERA - BOCHENEK                       4:6 , 2:6    KOBYLUS - BOCHENEK                              3:6 , 3:6

SIKORA - ĆWIK                                                    PRZYBYŁO - SIKORA

GRUPA NIEBIESKA                                               GRUPA NIEBIESKA

KUŚ - CZECH                                                         KRAJEWSKI - JAŹWIEC                             6:3 , 6:3

ROZMUS - SROKA                                                 SROKA - CICHOŃ                                       6:4 , 7:5

WOLSKI - KOPACZEWSKI                                     CZECH - GUMULAK                                    6:2 , 6:0

CICHOŃ - JAŹWIEC                            6:0 , 6:1     RÓŻYCKI - ROZMUS                                  6:2 , 6:2

KWIATKOWSKI - GUMULAK              6:0 , 6:0      KUŚ - KWIATKOWSKI                    7:6 , 2:6 , 9:11 

KACUGA - RÓŻYCKI                            1:6 , 1:6     WANTUŁA - WOLSKI                      6:2 , 6:7 , 10:2                      

WANTUŁA - KRAJEWSKI            3:6 , 7:5 , 2:6     KOPACZEWSKI - KACUGA

POBIEGA - CZECH                               6:1 , 6:4     CZECH - JAŹWIEC                                    0:6 , 3:6

________________________________________________________________________________

4 KOLEJKA                                                              5 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                               GRUPA CZERWONA

MOLENDA - ĆWIK                     5:7 , 6:1 , 7:10    STAROK - WĘGRZYN                                3:6 , 1:6

PAPIERZ - KOBYLUS                           1:6 , 2:6     KAZIROD - PRZYBYŁO                            2:6 , 1:6

BOCHENEK - BLIŻNIUK                       3:6 , 3:6    KOBYLUS - OBIEGŁO                               6:0 , 6:2

WĘGRZYN - KACUGA                           6:0 , 6:3    KACUGA - KRZEPKOWSKI             6:4 , 2:6 , 11:9

PRZYBYŁO - OBIEGŁO                         6:0 , 6:1    BLIŹNIUK - SZUMERA

KRZEPKOWSKI - SZUMERA                                   BOCHENEK - MOLENDA                           4:6 , 3:6

STAROK - KAZIROD                                               ĆWIK - PAPIERZ                                     6:3 , 6:3

MOLENDA - SIKORA                            6:0 , 6:0     SIKORA - WĘGRZYN

GRUPA NIEBIESKA                                                GRUPA NIEBIESKA

JAŹWIEC -RÓŻYCKI                            0:6 , 2:6     RÓŻYCKI - CICHOŃ                                 6:1 , 6:1

ROZMUS - KWIATKOWSKI                 0:6 , 1:6      ROZMUS - GUMULAK                              6:0 , 6:0

GUMULAK - SROKA                             0:6 , 0:6      SROKA - KRAJEWSKI                             3:6 , 6:7

KRAJEWSKI - CICHOŃ              6:2 , 4:6 , 6:10     KACUGA - KWIATKOWSKI           6:1 , 6:7 , 5:10

KACUGA - WANTUŁA                 6:4 , 3:6 , 7:10     JAŹWIEC - WANTUŁA                             2:6 , 1:6

WOLSKI - CZECH                                 6:1 , 7:6     CZECH - KOPACZEWSKI

KOPACZEWSKI - KUŚ                                             WOLSKI - KUŚ

RÓŻYCKI - POBIEGA                           6:2 , 6:3      POBIEGA - CICHOŃ                                2:6 , 4:6

_______________________________________________________________________________

6 KOLEJKA                                                               7 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                                  GRUPA CZERWONA

KOBYLUS - BLIŹNIUK                         6:2 , 6:3       STAROK - KOBYLUS                    6:3 , 3:6 , 10:8

STAROK - OBIEGŁO                             6:2 , 6:1       MOLENDA - BLIŹNIUK                          2:6 , 3:6

MOLENDA - KAZIROD                         6:1 , 6:2        BOCHENEK - ĆWIK                      6:3 , 6:7 , 9:11

KRZEPKOWSKI - ĆWIK                       3:6 , 1:6       PAPIERZ - PRZYBYŁO                           0:6 , 2:6

SZUMERA - KACUGA                                                KAZIROD - SZUMERA                  6:3 , 5:7 , 10:3

PAPIERZ - WĘGRZYN                          1:6 , 3:6       WĘGRZYN - KRZEPKOWSKI                  6:2 , 6:3

PRZYBYŁO - BOCHENEK           4:6 , 6:2 , 10:2       OBIEGŁO - KACUGA

KOBYLUS - SIKORA                            6:3 , 6:2       SIKORA - BLIŹNIUK

GRUPA NIEBIESKA                                                  GRUPA NIEBIESKA

KWIATKOWSKI - WOLSKI                  6:3 , 6:2       KACUGA - CZECH                                   6:0 , 6:3

RÓŻYCKI - WANTUŁA                          6:2 , 6:0       KUŚ - CICHOŃ                                       1:6 , 4:6

KACUGA - KUŚ                                     7:6 , 6:4       KWIATKOWSKI - JAŹWIEC

CZECH - JAŹWIEC                                                       RÓŻYCKI - KOPACZEWSKI

ROZMUS - KRAJEWSKI                        2:6 , 4:6       ROZMUS - WANTUŁA

CICHOŃ - GUMULAK                            6:1 , 6:1       GUMULAK - KRAJEWSKI                       0:6 , 0:6 

SROKA - KOPACZEWSKI                                           SROKA - WOLSKI

GUMULAK - POBIEGA                          0:6 , 0:6        POBIEGA - KWIATKOWSKI                  6:7 , 2:6

_______________________________________________________________________________ 

8 KOLEJKA                                                                 9 KOLEJKA    

GRUPA CZERWONA                                                   GRUPA CZERWONA

WĘGRZYN - BLIŹNIUK                         6:3 , 6:3        PAPIERZ - BLIŹNIUK                          2:6 , 3:6

SZUMERA - STAROK                                                  ĆWIK - WĘGRZYN                                0:6 , 1:6

PAPIERZ - MOLENDA                           0:6 , 1:6        STAROK - BOCHENEK                          6:4 , 7:6

KRZEPKOWSKI - BOCHENEK               3:6 , 4:6        KOBYLUS - SZUMERA                          6:2 , 7:5

KOBYLUS - KACUGA                5:7 , 6:0 , 12:10        KAZIROD - KACUGA                  5:7 , 6:4 , 10:5

KAZIROD - OBIEGŁO                           6:1 , 6:1        PRZYBYŁO - MOLENDA                        0:6 , 4:6

PRZYBYŁO - ĆWIK                               6:4 , 6:2        KRZEPKOWSKI - OBIEGŁO

SZUMERA - SIKORA                             0:6 , 0:6        SIKORA - KAZIROD                             4:6 , 0:6

GRUPA NIEBIESKA                                                    GRUPA NIEBIESKA

KWIATKOWSKI - CZECH                      6:1 , 6:2        POBIEGA - KACUGA                             2:6 , 2:6

ROZMUS - JAŹWIEC                                                   KOPACZEWSKI - KWIATKOWSKI

KOPACZEWSKI - CICHOŃ                                          CICHOŃ - WANTUŁA                            6:3 , 6:0

GUMULAK - WANTUŁA                          0:6 , 0:6       WOLSKI - ROZMUS                                           

KUŚ - KRAJEWSKI                                2:6 , 3:6        RÓŻYCKI - GUMULAK                          6:0 , 6:0

KACUGA - WOLSKI                               6:1 , 6:4        KACUGA - SROKA                                7:5 , 6:4

ROZMUS - POBIEGA                             2:6 , 1:6        KUŚ - JAŹWIEC

RÓŻYCKI - SROKA                                7:6 , 6:3        KRAJEWSKI - WOLSKI                         6:1 , 6:1

_______________________________________________________________________________

10 KOLEJKA                                                               11 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                                    GRUPA CZERWONA

PAPIERZ - SIKORA                                                    PRZYBYŁO - KRZEPKOWSKI                6:2 , 7:6

SIKORA - OBIEGŁO                               6:0 , 6:3       PRZYBYŁO - KOBYLUS              5:7 , 6:2 , 10:5

ĆWIK - BLIŹNIUK                                 4:6 , 3:6       KACUGA - PRZYBYŁO                3:6 , 7:5 , 4:10

ĆWIK - KOBYLUS                        6:3 , 2:6 , 11:9      ĆWIK - OBIEGŁO                                  6:0 , 6:0

WĘGRZYN - BOCHENEK              6:3 , 6:7 , 10:4      KOBYLUS - MOLENDA                           2:6 , 4:6

BOCHENEK - KACUGA                           6:2 , 7:5       BOCHENEK - OBIEGŁO                          6:2 , 6:1

KRZEPKOWSKI - PAPIERZ                    6:0 , 6:3       STAROK - BLIŹNIUK                  6:3 , 2:6 , 10:7

WĘGRZYN - KOBYLUS                           6:2 , 6:1       ĆWIK - KAZIROD                                  7:5 , 6:3

MOLENDA - KRZEPKOWSKI                  6:4 , 6:1       KAZIROD - PAPIERZ                             6:1 , 6:3

BOCHENEK - KAZIROD                          6:3 , 7:6      BOCHENEK - SIKORA                            7:5 , 6:4

KRZEPKOWSKI - STAROK                     2:6 , 1:6       MOLENDA - OBIEGŁO                           6:1 , 6:0

MOLENDA - SZUMERA                           6:0 , 6:0       PRZYBYŁO - BLIŹNIUK                         6:0 , 6:0

GRUPA NIEBIESKA                                                    GRUPA NIEBIESKA

CICHOŃ - CZECH                                   6:2 , 6:2       KACUGA - ROZMUS                               6:1 , 6:1

KWIATKOWSKI - SROKA                      2:6 , 2:6       POBIEGA - WOLSKI                    4:6 , 6:4 , 6:10  

KRAJEWSKI - KOPACZEWSKI              6:1 , 7:5        CZECH - WANTUŁA                               7:6 , 6:2

KRAJEWSKI - KACUGA                         6:0 , 6:4        POBIEGA - WANTUŁA                           6:4 , 6:3

RÓŻYCKI - CZECH                                 6:2 , 6:2        ROZMUS - PAPIERZ                              3:6 , 3:6

CICHOŃ - KWIATKOWSKI                    4:6 , 3:6        CICHOŃ - ROZMUS                               6:0 , 6:0

CZECH - ROZMUS                       2:6 , 6:4 , 10:5        KWIATKOWSKI - KRAJEWSKI              3:6 , 1:6 

KRAJEWSKI - POBIEGA                        6:4 , 6:2        WANTUŁA - SROKA                               2:6 , 4:6

RÓŻYCKI - WOLSKI                              6:1 , 6:3        POBIEGA - JAŹWIEC                             6:1 , 6:1

KRAJEWSKI - CZECH                            6:4 , 6:3        POBIEGA - KOPACZEWSKI                   6:0 , 6:0

KACUGA - JAŹWIEC                              6:2 , 6:1        CICHOŃ - KACUGA                                6:3 , 6:3

RÓŻYCKI - KUŚ                                     6:3 , 6:4      

POBIEGA - SROKA                                7:6 , 6:1                  

_______________________________________________________________________________

GRUPA CZERWONA - AWANS W GÓRĘ                     GRUPA NIEBIESKA - AWANS W GÓRĘ 

WĘGRZYN JAKUB                                                    1 KRAJEWSKI DARIUSZ

2 KOBYLUS PIOTR                                                     2 CICHOŃ ROMAN

PRZYBYŁO DAMIAN                                                3 KWIATKOWSKI PIOTR

4 MOLENDA PRZEMYSŁAW                                        4 RÓŻYCKI JAN

5 STAROK ADAM                                                        5

6                                                                                 6

7                                                                                 7

GRUPA CZERWONA - AWANS W DÓŁ                        GRUPA NIEBIESKA - AWANS W DÓŁ 

1                                                                                 1

2                                                                                 2

3                                                                                 3

4                                                                                 4

5                                                                                 5

6                                                                                 6

7                                                                                 7

8

II RUNDA - MECZE KAŻDY Z KAŻDYM (Z PRZECIWNYCH GRUP)

KRAJEWSKI - WĘGRZYN                      3:6 , 0:6        POBIEGA - KOBYLUS                             6:3 , 6:3

KRAJEWSKI - PRZYBYŁO                     7:6 , 6:0        POBIEGA - STAROK                               6:4 , 6:1  

CICHOŃ - KOBYLUS                              6:3 , 6:1       POBIEGA - MOLENDA                            6:4 , 7:6

KRAJEWSKI - MOLENDA                      6:4 , 6:1        CICHOŃ - MOLENDA                              6:2 , 6:3

KRAJEWSKI - STAROK               4:6 , 6:2 , 10:5        KRAJEWSKI - ĆWIK                              6:0 , 6:3

KRAJEWSKI - KOBYLUS                       6:2 , 6:1        PRZYBYŁO - POBIEGA                           6:3 , 6:3  

KOBYLUS - RÓŻYCKI                            1:6 , 5:7        RÓŻYCKI - MOLENDA                            7:5 , 6:4