21 czerwca 2017

 Będzińska Liga Tenisa Ziemnego - wyniki...

______________________________________________________________________________

 

  1 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                               GRUPA ZIELONA

STAROK - MOLENDA             3:6 , 7:5 , 7:10     NOWAK B. - WĄSACZ A.                       6:1 , 6:3

KOBYLUS - KAZIROD                       7:5 , 6:2     OBIEGŁO J. - URBAŃSKA A.

WĘGRZYN - OBIEGŁO                                           WĄSACZ A. - OBIEGŁO J.                     6:1 , 6:3

SZUMERA - PRZYBYŁO                                         NOWAK B. - OBIEGŁO J.

BLIŹNIUK - KRZEPKOWSKI             6:0 , 6:1    URBAŃSKA A. - WĄSACZ A.

KACUGA - ĆWIK                      4:6 , 6:4 , 4:10    NOWAK B. - URBAŃSKA A.                  6:1 , 6:1

PAPIERZ - BOCHENEK                                          GRUPA ZIELONA-MECZE REWANŻOWE

STAROK - SIKORA                                                 NOWAK B. - WĄSACZ A.

GRUPA NIEBIESKA                                                OBIEGŁO J. - URBAŃSKA A.

KUŚ - ROZMUS                                                        WĄSACZ A. - OBIEGŁO J.  

WOLSKI - CICHOŃ                             2:6 , 1:6     NOWAK B. - OBIEGŁO J.

KWIATKOWSKI - WANTUŁA           6:1 , 6:2      URBAŃSKA A. - WĄSACZ A.

KACUGA - GUMULAK                         6:0 , 6:2      NOWAK B. - URBAŃSKA A.                 6:2 , 6:0

KRAJEWSKI - RÓŻYCKI                   2:6 , 4:6

JAŹWIEC - KOPACZEWSKI              0:6 , 1:6

SROKA - CZECH                                  6:3 , 6:3

KUŚ - POBIEGA

________________________________________________________________________________

2 KOLEJKA                                                             3 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                              GRUPA CZERWONA

STAROK - ĆWIK                                6:2 , 6:4     PRZYBYŁO - STAROK                    7:6 , 1:6 , 10:7

MOLENDA - KACUGA                        7:5 , 6:0     MOLENDA - WĘGRZYN                             3:6 , 3:6

KOBYLUS - KRZEPKOWSKI            7:6 , 7:6     KRZEPKOWSKI - KAZIROD

KAZIROD - BLIŹNIUK                                          BLIŹNIUK - OBIEGŁO

WĘGRZYN - PRZYBYŁO                                        ĆWIK - SZUMERA                                      6:4 , 6:2

OBIEGŁO - PAPIERZ                                             KACUGA - PAPIERZ                                  6:0 , 6:4

SZUMERA - BOCHENEK                                        KOBYLUS - BOCHENEK                            3:6 , 3:6

SIKORA - ĆWIK                                                     PRZYBYŁO - SIKORA

GRUPA NIEBIESKA                                               GRUPA NIEBIESKA

KUŚ - CZECH                                                           KRAJEWSKI - JAŹWIEC                          6:3 , 6:3

ROZMUS - SROKA                                                 SROKA - CICHOŃ                                      6:4 , 7:5

WOLSKI - KOPACZEWSKI                                   CZECH - GUMULAK                                    6:2 , 6:0

CICHOŃ - JAŹWIEC                           6:0 , 6:1    RÓŻYCKI - ROZMUS                                  6:2 , 6:2

KWIATKOWSKI - GUMULAK           6:0 , 6:0     KUŚ - KWIATKOWSKI                  7:6 , 2:6 , 9:11 

KACUGA - RÓŻYCKI                          1:6 , 1:6     WOLSKI - WANTUŁA

WANTUŁA - KRAJEWSKI        3:6 , 7:5 , 2:6     KOPACZEWSKI - KACUGA

POBIEGA - CZECH                             6:1 , 6:4     CZECH - JAŹWIEC

________________________________________________________________________________

4 KOLEJKA                                                              5 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                               GRUPA CZERWONA

MOLENDA - ĆWIK                                                  STAROK - WĘGRZYN                                3:6 , 1:6

PAPIERZ - KOBYLUS                                             KAZIROD - PRZYBYŁO

BOCHENEK - BLIŻNIUK                    3:6 , 3:6     KOBYLUS - OBIEGŁO

WĘGRZYN - KACUGA                        6:0 , 6:3      KACUGA - KRZEPKOWSKI

PRZYBYŁO - OBIEGŁO                      6:0 , 6:1     BLIŹNIUK - SZUMERA

KRZEPKOWSKI - SZUMERA                                 BOCHENEK - MOLENDA

STAROK - KAZIROD                                              ĆWIK - PAPIERZ                                        6:3 , 6:3

MOLENDA - SIKORA                                              SIKORA - WĘGRZYN

GRUPA NIEBIESKA                                                GRUPA NIEBIESKA

JAŹWIEC -RÓŻYCKI                          0:6 , 2:6     RÓŻYCKI - CICHOŃ                                   6:1 , 6:1

ROZMUS - KWIATKOWSKI              0:6 , 1:6     ROZMUS - GUMULAK

GUMULAK - SROKA                                                SROKA - KRAJEWSKI                              3:6 , 6:7

KRAJEWSKI - CICHOŃ          6:2 , 4:6 , 6:10     KACUGA - KWIATKOWSKI          6:1 , 6:7 , 5:10

KACUGA - WANTUŁA                                             JAŹWIEC - WANTUŁA                               2:6 , 1:6

WOLSKI - CZECH                               6:1 , 7:6      CZECH - KOPACZEWSKI

KOPACZEWSKI - KUŚ                                            WOLSKI - KUŚ

RÓŻYCKI - POBIEGA                        6:2 , 6:3      POBIEGA - CICHOŃ

_______________________________________________________________________________

6 KOLEJKA                                                               7 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                                GRUPA CZERWONA

KOBYLUS - BLIŹNIUK                      6:2 , 6:3       STAROK - KOBYLUS

STAROK - OBIEGŁO                         6:2 , 6:1       MOLENDA - BLIŹNIUK                             2:6 , 3:6

MOLENDA - KAZIROD                                            BOCHENEK - ĆWIK                        6:3 , 6:7 , 9:11

KRZEPKOWSKI - ĆWIK                                          PAPIERZ - PRZYBYŁO                              0:6 , 2:6

SZUMERA - KACUGA                                               KAZIROD - SZUMERA 

PAPIERZ - WĘGRZYN                                              WĘGRZYN - KRZEPKOWSKI

PRZYBYŁO - BOCHENEK      4:6 , 6:2 , 10:2        OBIEGŁO - KACUGA

KOBYLUS - SIKORA                                                 SIKORA - BLIŹNIUK

GRUPA NIEBIESKA                                                  GRUPA NIEBIESKA

KWIATKOWSKI - WOLSKI              6:3 , 6:2       KACUGA - CZECH                                       6:0 , 6:3

RÓŻYCKI - WANTUŁA                       6:2 , 6:0       KUŚ - CICHOŃ

KACUGA - KUŚ                                   7:6 , 6:4       KWIATKOWSKI - JAŹWIEC

CZECH - JAŹWIEC                                                    RÓŻYCKI - KOPACZEWSKI

ROZMUS - KRAJEWSKI                    2:6 , 4:6       ROZMUS - WANTUŁA

CICHOŃ - GUMULAK                          6:1 , 6:1       GUMULAK - KRAJEWSKI                         0:6 , 0:6 

SROKA - KOPACZEWSKI                                        SROKA - WOLSKI

GUMULAK - POBIEGA                                              POBIEGA - KWIATKOWSKI                   6:7 , 2:6

_______________________________________________________________________________ 

8 KOLEJKA                                                                 9 KOLEJKA    

GRUPA CZERWONA                                                  GRUPA CZERWONA

WĘGRZYN - BLIŹNIUK                        6:3 , 6:3      PAPIERZ - BLIŹNIUK                               2:6 , 3:6

SZUMERA - STAROK                                                 ĆWIK - WĘGRZYN                                    0:6 , 1:6

PAPIERZ - MOLENDA                           0:6 , 1:6     STAROK - BOCHENEK                              6:4 , 7:6

KRZEPKOWSKI - BOCHENEK            3:6 , 4:6      KOBYLUS - SZUMERA

KOBYLUS - KACUGA              5:7 , 6:0 , 12:10      KAZIROD - KACUGA

KAZIROD - OBIEGŁO                                               PRZYBYŁO - MOLENDA

PRZYBYŁO - ĆWIK                                                    KRZEPKOWSKI - OBIEGŁO

SZUMERA - SIKORA                            0:6 , 0:6      SIKORA - KAZIROD

GRUPA NIEBIESKA                                                   GRUPA NIEBIESKA

KWIATKOWSKI - CZECH                     6:1 , 6:2     POBIEGA - KACUGA                                 2:6 , 2:6

ROZMUS - JAŹWIEC                                                  KOPACZEWSKI - KWIATKOWSKI

KOPACZEWSKI - CICHOŃ                                        CICHOŃ - WANTUŁA                                 6:3 , 6:0

GUMULAK - WANTUŁA                                              WOLSKI - ROZMUS                                           

KUŚ - KRAJEWSKI                                                     RÓŻYCKI - GUMULAK

KACUGA - WOLSKI                               6:1 , 6:4      KACUGA - SROKA

ROZMUS - POBIEGA                                                  KUŚ - JAŹWIEC

RÓŻYCKI - SROKA                               7:6 , 6:3      KRAJEWSKI - WOLSKI                            6:1 , 6:1

_______________________________________________________________________________

10 KOLEJKA                                                               11 KOLEJKA

GRUPA CZERWONA                                                   GRUPA CZERWONA

PAPIERZ - SIKORA

SIKORA - OBIEGŁO                              6:0 , 6:3

ĆWIK - BLIŹNIUK                                 4:6 , 3:6

ĆWIK - KOBYLUS                      6:3 , 2:6 , 11:9

GRUPA NIEBIESKA                                                    GRUPA NIEBIESKA

CICHOŃ - CZECH                                   6:2 , 6:2       KACUGA - ROZMUS                                 6:1 , 6:1

KWIATKOWSKI - SROKA                   2:6 , 2:6       POBIEGA - WOLSKI                    4:6 , 6:4 , 6:10          

KRAJEWSKI - KOPACZEWSKI           6:1 , 7:5       CZECH - WANTUŁA                                  7:6 , 6:2

KRAJEWSKI - KACUGA                       6:0 , 6:4

RÓŻYCKI - CZECH                                 6:2 , 6:2

CICHOŃ - KWIATKOWSKI                  4:6 , 3:6

CZECH - ROZMUS                      2:6 , 6:4 , 10:5

KRAJEWSKI - POBIEGA                      6:4 , 6:2

RÓŻYCKI - WOLSKI                              6:1 , 6:3

KRAJEWSKI - CZECH                           6:4 , 6:3

KACUGA - JAŹWIEC                             6:2 , 6:1

RÓŻYCKI - KUŚ                                     6:3 , 6:4

POBIEGA - SROKA                               7:6 , 6:1                  

_______________________________________________________________________________