Amatorska Liga Tenisa Ziemnego w Siewierzu Aktualności

Wróć do listy artykułów

Tabela oraz harmonogram gier z aktualnymi wynikami…


Tabela wyników

Aktualizacja – 05.09.2019, 16:05

ImięPkt.Mecze w/pSety w/pGemy w/p
Michał3211/223/6155/86
Paweł S2610/120/6140/87
Grzegorz165/211/476/34
Roman3110/321/6139/62
Patryk3211/122/3145/55
Damian309/321/6145/72
Piotr K93/46/846/55
Mariusz207/614/13123/92
Marek103/67/1260/85
Mateusz72/75/1451/92
Piotr B93/106/2075/132
Paweł D31/82/1634/102
Rafał31/122/2424/154
Kamil31/122/2438/153

 


Harmonogram rozgrywek
Kolejka 1 (13.05.19)
Damian – Rafał6:1, 6:0
Piotr K – Kamil6:1, 6:1
Roman – Marek6:0, 6:2
Michał – Grzegorz6:4, 3:6, 6:1
Mateusz – Patryk1:6, 2:6
Piotr B – Mariusz2:6, 3:6
Paweł S – Paweł D6:1, 6:0

 

Kolejka 2 (20.05.19)
Mariusz – Paweł D6:0, 6:1
Patryk – Piotr B6:0, 6:0
Grzegorz – Mateusz6:3, 6:4
Marek – Michał2:6, 3:6
Kamil – Roman1:6, 0:6
Rafał – Piotr K0:6, 0:6
Paweł S – Damian2:6, 7:5, 7:5

 

Kolejka 3 (27.05.19)
Piotr B – Paweł D6:2, 6:2
Mariusz – Mateusz3:6, 6:1, 6:0
Patryk – Michał3:6, 5:7
Grzegorz – Roman1:6, 4:6
Marek – Piotr K
Kamil – Damian1:6, 0:6
Rafał – Paweł S0:6, 1:6

 

Kolejka 4 (03.06.19)
Paweł S – Kamil6:0, 6:1
Paweł D – Rafał6:1, 6:4
Damian – Marek6:1, 6:0
Roman – Patryk6:7, 3:6
Piotr K – Grzegorz
Michał – Mariusz6:4, 6:4
Mateusz – Piotr B6:1, 6:3

 

Kolejka 5 (10.06.19)
Mateusz – Paweł D
Piotr B – Michał0:6, 2:6
Mariusz – Roman5:7, 1:6
Patryk – Piotr K6:1, 6:1
Grzegorz – Damian
Marek – Paweł S6:1, 1:6, 2:6
Kamil – Rafał4:6, 6:7

 

Kolejka 6 (17.06.19)
Paweł D – Kamil6:7, 2:6
Rafał – Marek0:6, 1:6
Damian – Patryk6:4, 3:6, 1:6
Paweł S – Grzegorz
Piotr K – Mariusz6:2, 6:3
Roman – Piotr B6:0, 6:1
Michał – Mateusz6:1, 6:1

 

Kolejka 7 (24.06.19)
Marek – Kamil6:1, 6:1
Michał – Paweł D6:2, 6:0
Mateusz – Roman0:6, 0:6
Piotr B – Piotr K
Mariusz – Damian2:6, 3:6
Patryk – Paweł S6:2, 6:3
Grzegorz – Rafał6:0, 6:0

 

Kolejka 8 (01.07.19)
Paweł D – Marek
Kamil – Grzegorz0:6, 0:6
Rafał – Patryk0:6, 0:6
Paweł S – Mariusz6:3, 6:3
Damian – Piotr B6:2, 6:2
Piotr K – Mateusz
Roman – Michał6:1, 6:3

 

Kolejka 9 (08.07.19)
Roman – Paweł D6:0, 6:0
Michał – Piotr K6:3, 6:4
Mateusz – Damian0:6, 2:6
Piotr B – Paweł S6:7, 4:6
Mariusz – Rafał6:1, 6:0
Patryk – Kamil6:0, 6:0
Grzegorz – Marek

 

Kolejka 10 (15.07.19)
Paweł D – Grzegorz0:6, 0:6
Patryk – Marek6:0, 6:3
Kamil – Mariusz0:6, 2:6
Rafał – Piotr B0:6, 0:6
Paweł S – Mateusz7:6, 6:0
Damian – Michał3:6, 6:3, 2:6
Piotr K – Roman0:6, 0:6

 

Kolejka 11 (22.07.19)
Piotr K – Paweł D
Roman – Damian3:6, 3:6
Michał – Paweł S6:4, 3:6, 3:6
Mateusz – Rafał
Piotr B – Kamil6:3, 6:3
Mariusz – Marek6:2, 6:1
Patryk – Grzegorz

 

Kolejka 12 (29.07.19)
Paweł S – Roman4:6, 6:3, 6:4
Paweł D – Patryk1:6, 3:6
Grzegorz – Mariusz
Marek – Piotr B7:5, 6:4
Kamil – Mateusz0:6, 0:6
Rafał – Michał1:6, 1:6
Damian – Piotr K6:1, 6:0

 

Kolejka 13 (05.08.19)
Damian – Paweł D
Piotr K – Paweł S
Roman – Rafał6:0, 6:0
Michał – Kamil6:0, 6:0
Mateusz – Marek
Piotr B – Grzegorz0:6, 0:6
Mariusz – Patryk2:6, 4:6

Zamów trening już dziś!

Znajdziemy dopasowany do Twojego grafiku zajęć czas i miejsce na trening w naszej szkole. Poświęcimy Ci maksimum uwagi i zaangażowania. Podzielimy się z Tobą doświadczeniem oraz merytoryczną wiedzą.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.