Aktualności tenisowe Aktualności

Wróć do listy artykułów

Informacje, wydarzenia, wyniki meczów…

TURNIEJ TENIS 10 – ŚLĄSKIE CENTRUM TENISA W PSZCZYNIE

 

Już w najbliższą SOBOTĘ (22 czerwca) odbędzie się kolejny Turniej z cyklu Turniejów Tenis 10 w Śląskim Centrum Tenisa przy współpracy z firmą BABOLAT pod patronatem Burmistrza Pszczyny! 🏆 🏆 🏆🎾

Zapraszamy każdego młodego tenisistę do udziału w cyklu turniejów Tenis 10 Babolat CUP o puchar Burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola 💪

Startujemy od godz. 9.00. Szczegóły w linku poniżej.

Dla zwycięzców cyklu w każdej z premiowanych kategorii roczny kontrakt zawodniczy 100% w partnerstwie z firmą BABOLAT oraz wielki puchar, który ufundował Burmistrza Pszczyny Dariusz Skrobol.

Dla każdego z dzieci, które zajmą miejsca od 2 do 4 w cyklu, roczny kontrakt zawodniczy 50% i puchary ufundowane przez Burmistrza Pszczyny.

Startujemy we wszystkich kategoriach Tenis 10: niebieska, czerwona mieszana, pomarańczowa chłopcy, pomarańczowa dziewczynki, zielona chłopcy, zielona dziewczynki.

O kontrakty walczymy w kategoriach: czerwona mieszana, pomarańczowa chłopcy, pomarańczowa dziewczynki, zielona chłopcy, zielona dziewczynki (bez niebieskiej).
Ponadto, dla laureatów każdego z turniejów w cyklu: puchary, dyplomy, medale ufundowane przez BABOLAT i Burmistrza Pszczyny.

Przyjedź do Śląskiego Centrum Tenisa i poczuj się jak na wielkim szlemie!!! Zagraj o najwyższą stawkę 😉 🎾

Zapisy do turnieju


TURNIEJ DEBLI DOBIERANYCH – TKS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA, 6 LIPCA 2019

Szczegółowe informacje o turnieju

Zapraszamy serdecznie na Turniej Dobieranych Debli w sobotę 6 lipca 2019 godz.11.00 na korty ziemne TKS Slavia Ruda Śląska 1, ul. Sosinki 1 – obiekt prawie że sąsiaduje z dzielnicą Zabrza – Biskupice – 7 minut od Platana lub 3 minuty od McDonald’s przy trasie średnicowej w Rudzie Śląskiej.


MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE – PZT, 15 – 21 LIPCA 2019

 

Mistrzostwa Polski w tenisie już niebawem. W tym roku zawodnicy walczą o rekordowe nagrody. W puli jest 140 tysięcy złotych! 💪🎾🇵🇱
Grupa LOTOS Emocje do pełna LOTOS PZT Polish Tour Fundacja Radan Gliwice


WAKACJE NA SPORTOWO – PÓŁKOLONIE W MIEŚCIE

 

Szczegółowe informacje


OBOZY TENISOWE TENIS TRAVEL 2019

Szczegóły oferty


OBÓZ TENISOWY PROSTEJOV CAMP 2019

Szczegółowe informacje

Zapraszamy wszystkich chętnych – zawodników klubów sportowych, szkół tenisa oraz dzieci i młodzież niezrzeszoną – do czeskiej akademii tenisowej w Prostejowie. Obóz ma charakter zgrupowania szkoleniowego i przeznaczony jest dla tenisistów wszystkich dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych. W programie obozu zaplanowane są treningi tenisa ziemnego, treningi motoryczne, sparingi z czeskimi zawodnikami oraz starty w turniejach tenisowych na terenie Czech.


OBOZY TENISOWE 2019

 


TOUR POLAND 2019

W tym roku ITF zorganizuje 4 turnieje pań w Polsce – w Toruniu, Bytomiu, Grodzisku Mazowieckim i Warszawie. Szczegóły w linku.

Turnieje ITF 2019 w Polsce


REKRUTACJA DO TENISOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła rekrutacja (klasy 1-8) do Tenisowej Szkoły Podstawowej w Grodzisku Mazowieckim! Unikalna w skali całego kraju formuła kształcenia, wykwalifikowana kadra trenerska i pedagogiczna oraz jedna z najlepszych na rynku infrastruktura do treningów to niewątpliwie przepis na sukces przyszłych zawodowych tenisistów! Po więcej informacji zapraszamy serdecznie na stronę Tenisowej Szkoły Podstawowej!

Zamów trening już dziś!

Znajdziemy dopasowany do Twojego grafiku zajęć czas i miejsce na trening w naszej szkole. Poświęcimy Ci maksimum uwagi i zaangażowania. Podzielimy się z Tobą doświadczeniem oraz merytoryczną wiedzą.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.