Aktualności tenisowe Aktualności

Wróć do listy artykułów

Informacje, wydarzenia, wyniki meczów…

10TH WARSAW CUP BY LEXUS

Szczegóły turnieju

Zapraszamy na jubileuszową X edycję turnieju Warsaw Cup by Lexus z serii ITF Seniors Grade 2, który odbędzie się w dn. 23-27 sierpnia br. na dolnych kortach Warszawianki.


NARODOWY DZIEŃ TENISA

 

Tenis dla wszystkich!

Jak najlepiej zakończyć wakacje? Oczywiście biorąc udział w Narodowym Dniu Tenisa!

31. sierpnia na stadionie PGE Narodowym w Warszawie będą na was czekać gwiazdy polskiego tenisa. W programie m.in. sesje autografowe, strefa Kinder+Sport Joy of Moving, turniej Tenis 10, gra terenowa dla najmłodszych, deblowy turniej Seniorów i Amatorów, Beach Tennis, mecze pokazowe Tenis na Wózkach oraz Blind Tennis, konkursy i zabawy z nagrodami dla najmłodszych.

Narodowy Dzień Tenisa to 40 kortów w jednym miejscu, tenis w najlepszym wydaniu, mnóstwo zabawy i niezapomnianych emocji!

Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi, zagraj, kibicuj, przeżyj to z nami! Wstęp wolny.

Organizatorem Narodowego Dnia Tenisa jest Polski Związek Tenisowy.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Patronatem Honorowym Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki.


TURNIEJ US OPEN 2019 TKS BUDOWLANI

Szczegóły turnieju

TKS Budowlani oraz Sport Park Budowlani serdecznie zapraszają na czwarty i ostatni w sezonie wielkoszlemowy turniej deblowy ze zmiennym parterem – US Open. Turniej, którego motywem jest szlem rozgrywany na nowojorskich Flushing Meadows, zawita na korty przy al. Sportowej 1 w Parku Śląskim już po raz szósty.


2019 EUROPEAN TENNIS FITNESS WORKSHOP

Szczegółowe informacje


WAKACJE NA SPORTOWO – PÓŁKOLONIE W MIEŚCIE

Szczegółowe informacje


TOUR POLAND 2019

W tym roku ITF zorganizuje 4 turnieje pań w Polsce – w Toruniu, Bytomiu, Grodzisku Mazowieckim i Warszawie. Szczegóły w linku.

Turnieje ITF 2019 w Polsce


REKRUTACJA DO TENISOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła rekrutacja (klasy 1-8) do Tenisowej Szkoły Podstawowej w Grodzisku Mazowieckim! Unikalna w skali całego kraju formuła kształcenia, wykwalifikowana kadra trenerska i pedagogiczna oraz jedna z najlepszych na rynku infrastruktura do treningów to niewątpliwie przepis na sukces przyszłych zawodowych tenisistów! Po więcej informacji zapraszamy serdecznie na stronę Tenisowej Szkoły Podstawowej!

Zamów trening już dziś!

Znajdziemy dopasowany do Twojego grafiku zajęć czas i miejsce na trening w naszej szkole. Poświęcimy Ci maksimum uwagi i zaangażowania. Podzielimy się z Tobą doświadczeniem oraz merytoryczną wiedzą.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.